دکوراسیون رستوران

دکوراسیون رستوران
دکوراسیون رستوران

دکوراسیون رستوران و طراحی آن امر پیچیده ای است که نیاز مبرم به دانش تخصصی دارد. برای داشتن یک دکوراسیون حرفه ای، باید اصولی را رعایت کنیم که در اینجا قصد داریم برای آگاهی شما عزیزان به چند مورد از این اصول اشاره کنیم:

۱- در نظرگرفتن سبک رستوران (مدرن / سنتی)

۲- برقرار تعادل بین محیط و اشیاء

۳- استفاده از رنگ های مناسب و بکارگیری روانشناسی رنگ ها

۴- استفاده از سیستم تهویه، گرمایش و سرمایش مناسب محیط

۵- نورپردازی مناسب با فضا و محیط

۶- انتخاب کانسپت مناسب در دکوراسیون رستوران

۷- نمایش آثار هنر بومی در طراحی رستوران

اهمیت دکوراسیون رستوران

اگر مدیر یک رستوران هستید و یا قصد دارید وارد این حرفه شوید بهتر است بدانید علاوه بر کیفیت غذا، دکوراسیون محیط داخلی و خارجی رستوران از اهمیت زیادی برخوردار است. برای داشتن یک دکوراسیون رستوران حرفه ای باید به سه اصل مهم ایجاد فضای آرام و صمیمی، طراحی زیبا و دلنشین، نور پردازی توجه کرد.

تیم تخصصی دکوراسیون داخلی زاکس پرو همواره در تلاش است با رعایت اصول علمی و تخصصی دکوراسیون رستوران، بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت در خدمات شما عزیزان قرار دهد.

نورپردازی رستوران

اصول نورپردازی کافی شاپ

نورپردازی رستوران باید روشن، نیمه روشن و ملایم باشد. بگونه‌ای که فضای صمیمی و دوستانه‌ای را بوجود بیاورد. نورپردازی در رستوران‌ها و کافی شاپ‌ها از دو طریق انجام می‌شود :

  1. نورپردازی مصنوعی که خود به سه شاخه تقسیم می شود:

                الف: نورپردازی محیطی: در این سبک نور بصورت یکدست در محیط پخش می‌شود و این نوع نورپردازی زیر بنای نورهای بعد است.

                ب: نور پردازی با تاکید بر فضا یا یک شی خاص: در این روش نور بر آلمان های خاص در کافه ی شما تاکید می کند مثلاً یک نقاشی سنتی و یا اثر هنری لوکس

                ج: نور پردازی تزئینی: این روش نورپردازی به نمایش جزئیات طراحی داخلی رستوران می‌پردازد و انها را نمایان می‌کند.

  1. نورپردازی طبیعی: در این روش می‌توان نور طبیعی را با دکوراسیون داخلی رستوران تلفیق کرد. این کار به طراحی دکوراسیون رستوران های کوچک کمک می‌کند و چشم انداز محیط را دلباز و صمیمی می‌کند.

جذابیت محیط رستوران

باید بگوییم، هدف این است که یک محیط عالی و جذاب برای افرادی که قصد صرف وعده غذایی، در رستوران را شما دارند، ایجاد کنیم. همچنین دلیل کافی بدهیم تا گوشی‌هایشان را بیرون بیاورند، از رستوران عکس یا ویدیو بگیرند و آن را در حساب شبکه های اجتماعی خود با نظرات مثبت به اشتراک بگذارند.

اگر شما و تیمتان برای طراحی اصولی دکوراسیون رستوران خود تلاش کنید و کیفیت و زیبایی بیشتری را در محیط بوجود آورید، در نتیجه در بیشتر موارد مشتریان از محیط رستوران شما لذت خواهند برد و به سایرین پیشنهاد خواهند کرد.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها